şirketimiz hakkında

Hakkımızda

Şirketimiz elektrik endüstrisinde üretim ve satışlarına 1977 yılında başladı.

Grubumuz, 30 yılı aşkın bir süredir gemilerin elektrik projelerinin yerine getirilmesi ve bayiliklerimiz bulunan markalarının satışının gerçekleştirilmesi konusunda sektörde önemli bir role sahiptir.

Saygı Denizcilik; gemi elektriği projelerinin tasarımı, yeni gemiler için donanım sağlanması, ana pano ve kontrol panolarının üretimi, köprü ve makine kontrol konsollarının üretimi, gemi düdüğü üretimi ve yerleşimi, dümen gösterge sistemlerinin üretimi ve montajı, radar görüntüleme sistemleri üretim ve montajı, yangın alarm sistemlerinin üretimi ve montajı, takip sistemlerinin ve otomasyon sistemlerinin üretimi ve montajı, alarm görüntüleme sistemlerinin üretimi ve montajı, servise ihtiyaç duyan gemiler için elektrik onarım işlemleri gibi konularda uzmanlık sahibidir.

Aynı zamanda firmamız dahilinde AC ve DC motor/generatör/transformatör sarımı, tamiri servisi ve testleri yapılmaktadır.

Bunların yanında, 1994 yılından itibaren firmamız, farklı boyutlarda gemiler için Loyd kuralları çerçevesinde bakım, elektrik ve dekorasyon, makine ve gemi yanaştırma işlemleri vermektedir.